Ära viska oma vana tahvelarvutit või telefoni ära - kui Sa seda enam ei kasuta, siis vaheta see millegi täiesti uue vastu. Too oma kasutatud, kuid töötav, tahvelarvuti või telefon meie salongi ja anname sulle uue iPadi või iPhone hinnast Sinu vana seadme väärtuses allahindlust. Vana seade ei pea olema Apple toode. Vahetame x-tahvleid iPadide vastu ja x-telefone iPhonede vastu.
 

iPad ja tahvelarvutid

Tee nii:

  1. Tule oma vana tahvlearvutiga meie salongi. Kõikide tootjate kõik tahvelarvutid on oodatud.
  2. Me hindame Sinu tahvelarvuti ära. Ainus nõue on see, et seade peab olema töötav - kui see nupust sisse lülitub, siis on sellel ka väärtus.
  3. Kui tagasiostu hind Sulle sobib, siis aitame Sul välja valida uue iPadi ja saada selle hinnast kohe oma vana seadme väärtuses allahindlust.

 

Vaata iPadi mudeleid siit >>>

 

iPhone ja telefonid

 

Tee nii:

  1. Tule oma vana telefoniga meie salongi. Kõikide tootjate kõik telefonid on oodatud. Telefon ei pea olema nutitelefon, vaid võib olla ka vana 
  2. Me hindame Sinu telefoni ära. Ainus nõue on see, et seade peab olema töötav - kui see nupust sisse lülitub, siis on sellel ka väärtus.
  3. Kui tagasiostu hind Sulle sobib, siis aitame Sul välja valida uue iPhone ja saada selle hinnast kohe oma vana seadme väärtuses allahindlust.

 

Vaata iPhone mudeleid siit >>>